Postieľky Royal Sleep sú vyrobené z masívneho bukového dreva a majú pevnú a odolnú konštrukciu. Vďaka tomu sú trvanlivé a odolajú nárazom a otrasom. Navyše bočnú stenu je možné ľahko odstrániť a vznikne z nej pohodlná pohovka s ochrannou zábranou. Tento faktor umožňuje, aby sa postieľka prispôsobila vašim potrebám a rastúcim potrebám vášho dieťaťa.

Jedným z najdôležitejších faktorov pre bezpečnosť postieľky sú certifikáty kvality. Postieľky Royal Sleep sú ako jediné v SR certifikované Technickým skúšobným ústavom (TZÚ) a spĺňajú normu STN EN 716-1+AC:2020. To znamená, že prešli starostlivými testami, ktoré dokazujú, že spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy pre detské postieľky. Tento fakt Vám poskytuje pokoj a istotu, že Vaše dieťa spí v postieľke, ktorá je bezpečná a kvalitná.

Technický skúšobný ústav v Brne. Miesto, kde sa certifikujú výrobky na splnenie európskych noriem. Vydali sme sa tam s našou rastúcou postieľkou, aby sme si overili kvalitu spracovania, pevnosť, absenciu škodlivých prvkov a predovšetkým získali certifikát, ktorý potvrdzuje všetko spomínané. Áno, musíme priznať, že takto prísne testy a nároky sme nečakali. O to viac nás prekvapilo, že naša postieľka prešla úplne bez problémov! Byteľné spracovanie postieľok a použitie kvalitných nezávadných farieb slovinskej svetoznámej firmy nám zaručilo bezproblémovú certifikáciu.

A čo sa napríklad skúša? Pevnosť konštrukcie postieľky, pevnosť šprušlí a ich vzdialenosť medzi sebou, aby nedošlo k zaklineniu hlavičky dieťaťa, pevnosť dna so simuláciou skákajúceho dieťaťa, ďalej nezávadnosť použitých farieb - ako základné, tak povrchové a mnoho ďalšieho.

Ako taká certifikácia prebieha sa môžete sami presvedčiť na videu nižšie.