Uistite sa, že Vaše dieťa bude spať v postieľke s najvyššou možnou kvalitou, a to s našimi matracmi do rastúcich postieľok Royal Sleep. Naše matrace sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a bezpečie pre Vaše bábätko.

V našej ponuke máme sady matracov, transformačný matrac, oválne aj okrúhle matrace, ktoré sa dokonale hodia do našich rastúcich postieľok 9v1 a rastúcich postieľok 7v1. Naše matrace sú ortopedické (zaistia rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu), bezpružinové a majú dve strany tuhosti, takže môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vášmu dieťaťu. Vďaka kokosovému vláknu a vysokej pórovitosti polyuretánovej peny sú naše matrace dobre vetrané a zaisťujú tak zdravé prostredie pre spánok Vášho dieťaťa.

Nezabudnite tiež na naše sady matracov, ktoré obsahujú transformačný matrac 2v1, ktorý rastie spoločne s Vaším dieťaťom, rovnako ako set prestieradiel. S našimi matracmi do rastúcich postieľok Royal Sleep sa Vaše dieťa bude cítiť ako v bavlnke a bude mať krásne a zdravé prostredie na spánok.