O nás

Royal Sleep je výrobcom funkčného detského nábytku z prírodných materiálov. Vlastníme modernú a technologickú výrobu, ale zároveň do každého produktu investujeme teplo svojich rúk.

Základom každého nášho výrobku je vysoká kvalita materiálov, funkčný design a taktiež starosť o bezpečnosť a zdravie Vašich detí.

Vyrábame odolný a bezpečný detský nábytok, ktorý vydrží mnoho rokov a poteší Vás svojou estetickou aj funkčnou dokonalosťou.

Našim cieľom je vybudovať vzťah dôvery s Vašou rodinou a ako deti rastú, dopĺňať a pretvárať nábytok tak, aby sa prispôsoboval meniacim sa záujmom dieťaťa.

S pomocou nami ponúkaných modelov postieľok a doplnkov, môžete spoločne s nami tvoriť útulný detský svet.

Už tisíce rodín si vybrali naše produkty pre svoje deti! Pridajte sa aj vy!

Nahliadnite s nami do zákulisia výroby Royal Sleep

Nahliadnite s nami do zákulisia výroby Royal Sleep

Všetko začína nápadom. O jeho realizáciu sa potom postará náš odborný tím pracovníkov a každý jeden z nich má v každom výrobku nemalý podiel na jeho výslednej podobe. Výroba nábytku a textilu je predovšetkým o šikovných rukách a my sme radi, že u nás pracujem tí najšikovnejší ľudia.


Detské postieľky Royal Sleep - kvalita a bezpečnosť pre Vaše deti

Detské postieľky Royal Sleep - kvalita a bezpečnosť pre Vaše deti

Keď hľadáte postieľku pre Vaše dieťa, bezpečnosť a kvalita sú dve najdôležitejšie faktory, na ktoré sa musíte zamerať. Pri detských postieľkach Royal Sleep máte istotu, že Vaše dieťa bude spať v postieľke, ktorá spĺňa všetky potrebné štandardy pre bezpečnosť a kvalitu.