Multifunkčná učiaca veža Royal Sleep slon biely

-10%
Cena
149 €

Štandardná cena
166 €

Ušetríte
10% (17 €)

Výrobca

Kód produktu
P00013

Skladom
ks

Objavte všestrannosť našej inovatívnej učiacej veže pre deti! S touto jedinečnou vežou získate nielen praktický nástroj na priloženie detí kuchynskej linke, ale aj zábavný a kreatívny priestor pre ich rast a rozvoj. viac

Objavte všestrannosť našej inovatívnej učiacej veže pre deti! S touto jedinečnou vežou získate nielen praktický nástroj na priloženie detí kuchynskej linke, ale aj zábavný a kreatívny priestor pre ich rast a rozvoj.

Naša učiaca veža je vybavená praktickou kresliacou tabuľou, ktorá deťom umožňuje vyjadriť svoju kreativitu a fantáziu. Vytvorte s nimi krásne obrázky, podporujte ich umelecké schopnosti a sledujte, ako sa ich nápady rozvíjajú priamo pred vami.

A to nie je všetko! Naša učiaca veža je navrhnutá tak, aby bola ľahko premeniteľná na malý stolík s stoličkou. Stačí ju jednoducho rozložiť a deti si môžu sadnúť, hrať sa a kresliť na ploche, ktorá je presne prispôsobená ich potrebám. Vytvorte pre deti prostredie, v ktorom si môžu užívať čas strávený s rodinou a zároveň rozvíjať svoje schopnosti.

S našou učiacou vežou pre deti získate viac ako len praktický nástroj. Poskytnete svojim deťom základy pre učenie, kreativitu a sociálnu interakciu. Podporte ich sebavedomie, podnecujte ich zvedavosť a povzbudzujte ich k objavovaniu nových svetov.

Nečakajte a využite všetky výhody, ktoré naša učiaca veža ponúka. Prineste do vášho domova zábavu, učenie a nekonečné možnosti pre vaše deti. Objednajte si našu učiacu vežu ešte dnes a dajte im priestor pre ich rast a kreativitu!

Základné informácie:

  • Vyrobené z preglejky a tvrdého dreva
  • Dodávané v demonte s kompletným príslušenstvom na zostavenie

Rozmery: