Okrúhly matrac PREMIUM

Cena
98 €

Výrobca

Kód produktu
21747

Skladom
ks

Okrúhly ortopedický bezpružinový matrac kombinovanej tuhosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné pre postieľky Royal Sleep 7v1 a 9v1. viac

Kruhový ortopedický bezpružinový matrac kombinovanej tuhosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné pre postieľky Royal Sleep 7v1 a 9v1. Okrúhle pre vaničku od 0 do 4-6 mesiacov.

Kokos je materiál šetrný k životnému prostrediu, ktorý má baktericídne vlastnosti. Vysoká pórovitosť tohto plniva zaručuje dobrú ventiláciu matraca. Taký detský matrac zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a poskytne pokojný spánok.
Latex je prírodný materiál získavaný z miazgy kaučukovníka (hevea). Je považovaný za jeden z najlepších materiálov na výrobu pohodlných ortopedických matracov. Latexové matrace poskytujú vynikajúcu a hlavne anatomicky prirodzenú podporu počas spánku.

Optimálna hrúbka matraca je 7 cm, (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dve strany tuhosti, je možné kombinovať podľa váhy a veku bábätka. Snímateľné poťahy na rýchle pranie a sušenie.

Rozmery okrúhle matrace: 72 * 72 * 7 cm