Súprava matracov PREMIUM

Cena
237 €

Výrobca

Kód produktu
12075

Skladom
ks

Sada ortopedických bezpružinových matracov kombinovanej tvrdosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné do postieľok Royal Sleep 7v1 a 9v1. viac

Sada ortopedických bezpružinových matracov kombinovanej tvrdosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné do postieľok Royal Sleep 7v1 a 9v1. Okrúhle pre vankúš od 0 do 4-6 mesiacov a oválne pre oválnu postieľku od 6 mesiacov do 2-3 rokov.

Kokos je ekologický materiál, ktorý má baktericídne vlastnosti. Vysoká pórovitosť tohto plniva zaručuje dobré odvetrávanie matraca. Taký detský matrac zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a poskytne pokojný spánok.

Latex je prírodný materiál získavaný z miazgy kaučukovníka (hevea). Je považovaný za jeden z najlepších materiálov na výrobu pohodlných ortopedických matracov. Latexové matrace poskytujú vynikajúcu, a hlavne – anatomicky prirodzenú podporu počas spánku.

Optimálna hrúbka matraca je 7 cm (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dve strany tuhosti, je možné kombinovať podľa váhy a veku bábätka. Snímateľné poťahy na rýchle pranie a sušenie.

ROZMERY:

  • Rozmery okrúhle matrace: 72 * 72 * 7 cm
  • Rozmery oválneho matraca: 122*72*7 cm