Vítame Vás v našom svete Royal Sleep, kde sme sa zamerali na to, aby Vaše dieťatko malo tú najlepšiu starostlivosť a spalo v dokonalom komforte. Preto sme pre Vás pripravili najúžasnejšie rastúce postieľky 9v1, ktoré sú bezkonkurenčne najlepšie na trhu!

Naše postieľky sú vyrobené z kvalitného bukového dreva s perfektným spracovaním, ktoré garantuje pevnosť a bezpečnosť. Sú certifikované Technickým skúšobným ústavom ČR a disponujú nezávadnými farbami, čo je pre nás úplne zásadné. Royal Sleep postieľky rastú spoločne s Vaším dieťaťom až do 3-5 rokov, vďaka čomu sa nebudete musieť obávať, že Vám čoskoro zostane nevyužitá postieľka.

A to nie je všetko! Súčasťou postieľky Royal Sleep je kyvadlo pre ľahké hojdanie bábätka, ktoré je ideálne na zaspávanie a upokojovanie. Či už hľadáte modernú a elegantnú postieľku, alebo klasický štýl s prvkami romantiky, u nás nájdete to pravé. Vyberte si tú najlepšiu postieľku od Royal Sleep pre Vaše dieťa, ktorá bude dokonale vyjadrovať Vašu rodinnú atmosféru a užite si krásne a bezstarostné chvíle plné pohodlia a radosti so svojim bábätkom!