Reklamácia a vrátenie tovaru

Ups! Je niečo nesprávne s vašou objednávkou?

Stane sa, veď sme iba ľudia. Vašu reklamáciu si pohodlne vybavíte online, a to pomocou formulára nižšie.

Ďalej, prosím, počkajte na našu odpoveď. Oznámime vám do 3 pracovných dní, či vašu reklamáciu považujeme za oprávnenú a pokiaľ áno, môžete ďalej postupovať podľa obchodných podmienok. Zašlite tovar späť na našu adresu, viď. reklamačný formulár. Prosím, neodosielajte reklamovaný tovar skôr, ako vám potvrdíme reklamáciu a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Pokiaľ zadáte nesprávne objednávku a my vám ju odošleme správne podľa vášho zadania objednávky, je neskorší nárok na reklamáciu zamietnutý. Vždy si teda, prosíme, skontrolujte správnosť vašej objednávky pred odoslaním.

Chcete z nejakého dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní? Čítajte, prosím, pozorne.

Nárok na odstúpenie od zmluvy do 14 dní máte pri tovare, ktorý kupujete ako hotový výrobok, galantériu, zvyškové kusy a pod.

Nárok na odstúpenie od zmluvy do 14 dní NEMÁTE v prípade nákupu produktov, ktoré sú pre vás na mieru upravené. Ide predovšetkým o metráž látok alebo produktov, ktoré vážime na kilogramy. Ide teda o výrobky, kde nie je uvedená merná jednotka „ks“, ale napr. metre „m“, kilogramy „kg“.

Ak chcete od zmluvy odstúpiť, vyplňte, prosím, online formulár v aplikácii viď nižšie. Tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný a so všetkým príslušenstvom popr. darčekom, ktorý bol obsiahnutý v objednávke. Po doručení tovaru späť k nám skontrolujeme splnenie podmienok na akceptáciu odstúpenia od zmluvy do 14 dní, oznámime vám akceptáciu odstúpenia emailom. Do 14 dní od prevzatia tovaru vám budú vrátené peňažné prostriedky na váš účet uvedený vo formulári o odstúpení od zmluvy.

 

Vrátenie tovaru a reklamácia

Potrebujete vrátiť objednávku alebo uplatniť reklamáciu? Žiadny strach! Uveďte svoj problém a my vás prevedieme.